12-та школа у Рівному може отримати нову їдальню: Кабмін погодив проєкт на капремонт

Однак чи будуть на це гроші — поки невідомо

Попри війну у ЗОШ№12 у Рівному планують проводити ремонт. Там хочуть відремонтувати їдальню, адже ще восени 21-року школа потрапила до державної програми капітальних ремонтів харчоблоків.

Тоді Кабмін погодив понад пів тисячі проєктів поліпшення освітнього процесу і передбачив на це 1 млрд грн.

Розробкою проєктної документації та організацією тендерів на виконання ремонту у ЗОШ№12 займатиметься управління капітального будівництва Рівненської облдержадміністрації, повідомив начальник міського управління освіти Богдан Турович. Тож на сесії Рівнеради, яка відбудеться 16 червня, міські депутати розглянуть технічне питання про делегування функцій замовника.

Ймовірно, цього року фінансування на ремонт харчоблока не буде, припускає Богдан Турович, але як тільки гроші надійдуть, проєкт реалізують за вже готовою документацією.

Так може виглядати їдальня

Керівник Управління капітального будівництва Рівненської ОДА Андрій Ярусевич каже, що наразі немає грошей ні на виготовлення проєктно-кошторисної документації, ні на сам ремонт:

- Дійсно, програму капітального ремонту погодили ще восени, але почати її реалізовувати планували у 2022 році. Почалася війна і зараз програма заморожена.

 

Наразі грошей на програму немає і взагалі капітальні видатки за 590-ю постановою Уряду під забороною.

 

Ми чекаємо, коли відновиться фінансування і тоді зможемо почати виконувати якісь роботи. 

До слова, традиційних ремонтів у школах Рівного влітку проводити не будуть, виконають лише ті роботи, які потребують невідкладного покращення.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень