«Золоті» дебютні змагання: Чемпіоном України з пара пауерліфтингу став житель Рівненщини

Збірна області вже здобула 22 нагороди

Титул чемпіона України з пара пауерліфтингу виборов житель Рівненщини. Змагання проводили у Дніпрі.

Ветеран війни Павло Коритнюк, який був поранений у 2022 році, здобув своє перше «золото» в категорії до 80 кілограмів.

Загалом збірна Рівненщини виборола 22 нагороди: 12 золотих, 8 срібних і 2 бронзових. В турнірі брали участь спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату. Тренували переможців Андрій Демчук, Вадим Полюхович, Олександр Фесовець та Сергій Левчик.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оксана Палаєвська

Оксана Палаєвська

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень