Зникли не з кінцями: ковані фігури повернуться на «Лебединку»

Але невідомо коли

«Кований Гороскоп», який прибрали з Алеї кованих фігур, повернеться на своє місце. Про це сказав начальник управління культури Тарас Максименко.

Щоправда, коли чекати на повернення втраченої туристичної принади - невідомо.

Сам Максименко сказав про це під час неформального спілкування з учасниками конкурсу на кращі логотипи для «Таємничих підземель Рівного». Каже, що спілкувався з засновницею фестивалю «Металеве серце України» Ніною Крокою:

Сподіваюся дуже, що повернуться наші… «Всепропальщики» написали, що не повернуться ковані фігури – вони повернуться. Бо я говорив з пані Ніною.

А ось що він повідомив Радіо Трек:

Коли, я не можу сказати, це поки дуже закрита інформація. Я розумію емоційний настрій пані Ніни – вона насправді трішечки шокована з того, що відбулося. Вийшло так, що вона зробила подарунок місту, а подарунок змушують технічно обслуговувати.

Нагадаємо, що ковані фігури на Лебединці постраждали від рук рівнян, хоча й були подарунком для мешканців міста. Слабкі кріплення не витримали охочих сфотографуватися.

Засновниця фестивалю «Металеве серце України» Ніна Крока забрала фігури.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень