ЗНО з двох предметів складатимуть студенти рівненських коледжів

У 2019-му році

Цього року студентам профтехучилищ, коледжів і технікумів збільшили кількість предметів, які потрібно здавати у формі ЗНО, аби отримати атестат про повну загальну середню освіту.

У 2019 році, окрім тестування з української мови та літератури, їм доведеться обирати ще один предмет із двох запропонованих – історії України (період ХХ – поч. ХХІ ст.) та математики. Результати оцінювання зараховуватимуть як ДПА і вноситимуть в атестат.

Як зазначив начальник управління освіти та науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський, вирішувати, який саме предмет здавати, будуть виключно студенти, а не керівництво навчальних закладів.

На фото: директор ЛРЦОЯО Лариса Середяк та начальник управління освіти та науки РОДА Григорій Таргонський

До слова, реєстрація учасників ЗНО-2019 розпочнеться 5 лютого і триватиме до 25 березня. Основна сесія запланована на період з 21 травня по 13 червня.

Майбутні вступники матимуть змогу обрати чотири предмети з 11-ти запропонованих: українська мова та література, історія України, математика, біологія, хімія, фізика, географія,  а також англійська, німецька, французька та іспанська мови. Тестування з російської мови, як і торік, немає.

Між тим, абітурієнти, які планують вступати до вишів наступного року, мають змогу подати сертифікати ЗНО за 2017, 2018 та 2019 роки. При цьому, результати з різних предметів вони можуть поєднувати у довільній формі. 

 

Однак є виключення. Результати з іноземних мов прийматимуть тільки за 2018/19 роки.

Також з 8 до 31 січня проходитиме реєстрація на здачу пробного ЗНО. А вже 16 березня випускники матимуть змогу скласти пробне тестування з української мови та літератури, а 23 березня – з будь-якого іншого предмету.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень