ЗНО стартує вже цього тижня. Що потрібно знати

Перший іспит відбудеться у п’ятницю, 21 травня

Цієї п’ятниці, 21 травня, стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Перший іспит складатимуть з хімії.

Цього року для участі у ЗНО на Рівненщині зареєструвалося 14 663 особи, повідомила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

 • На українську мову і літературу зареєструвався 8 821 учасник,
 • на українську мову – 5 497,
 • історію України – 12 383,
 • математику – 10 265,
 • математику (рівень стандарту) – 3 816,
 • фізику – 1 119,
 • хімію - 400,
 • біологію – 4 887,
 • географію – 7 646,
 • англійську мову – 3 542,
 • французьку - 6,
 • німецьку - 89,
 • іспанську – 2.

На Рівненщині працюватиме 64 пункти тестування та залучать понад 3 000 персоналу.

Щоб потрапити в пункт проведення ЗНО, учасникам необхідно ознайомитися із картою доїзду, а також прочитати у запрошенні рекомендований час прибуття. Допуск у пункти ЗНО здійснюватиметься з 9.50 до 10.50, додала Лариса Середяк.

Директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк та начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Петро Коржевський
Директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк та начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Петро Коржевський

Учасники тестування мають підготувати документи, 2 ручки чорного кольору, захисні маски.

Кожному зареєстрованому учаснику надіслано Сертифікат ЗНО-2021. Учням, студентам, які подавали реєстраційні пакети документів у заклади освіти, сертифікати надіслано в заклади освіти.

Кожному учаснику необхідно уважно перевірити всі записи: прізвище, ім’я, по батькові, серію та номер документа і дані на інформаційній картці – дату народження.

За допомогою номера Сертифіката і PIN-кода в ньому, здійснюється доступ до інформаційної сторінки абітурієнта, на якій з 30 квітня розміщені запрошення-перепустки у пункти проведення тестування.

Запрошення-перепустку необхідно роздрукувати самостійно, поштою його не надсилатимуть.

Між тим, нещодавно Рівненщина отримала 844 тисячі гривень цільової державної субвенції на придбання засобів захисту, спрямованих на боротьбу з COVID-19, зокрема, антисептиків для рук та поверхонь, халатів, щитків, повідомив начальник облуправління освіти і науки Петро Коржевський. Процес закупівлі наразі триває.  

Ознайомитися з додатковою інформацією учасники ЗНО або їхні батьки можуть на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, який відповідає за підготовку ЗНО у Рівненській, Волинській та Львівській областях.

Завершується основна сесія тестування 15 червня – іспитом із географії.

Зауважимо, що на Рівненщині цього року школу закінчать 9 тисяч 239 учнів 11-х класів.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень