Пробне ЗНО на Рівненщині частина учасників проігнорувала

Загалом участь у тестуванні взяли понад 4,5 тисячі випускників

ЗНО, пункти тестування у періон пандемії
ФОТО з мережі

Цими вихідними на Рівненщині відбулося пробне ЗНО, на яке зареєструвалося 4956 учасників. До 28 пунктів тестування в Рівненській області не з'явились 206 учнів або (4,15%) зареєстрованих учасників.

Виконували сертифікаційну роботу 4 749 (95,84%). Кількох учасників не допустили до пунктів проведення ЗНО, які прийшли без документів, що посвідчують особу (паспорт, ID-картка).

У пунктах проведення пробного тестування  працювали медики та поліція, а учасникам тестування вимірювали температуру тіла. 

Усі 28 пунктів пробного ЗНО були укомплектовані персоналом, й мали резерв працівників на випадок необхідної заміни. 

Результати виконання пробного тесту зовнішнього незалежного оцінювання учасникам необхідно буде внести до спеціального сервісу визначення результатів в особистому кабінеті з 10 по 14 квітня, після чого результати будуть розміщені на персональних сторінках.

Цього року найбільше охочих пройти тестування реєструвалося на ЗНО з  української, англійської мов, математики.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень