«Знести незаконну будівлю, що заступає світло школярам, дуже просто», - мер Рівного

Але Володимир Хомко не вірить в успіх цієї справи

Йдеться про незаконний п’ятиповерховий будинок перед вікнами міського колегіуму на вулиці Шевченка, 105. Ми розповідали про нього у публікації У Рівному понад чотири роки не можуть знести самобуд, який закриває світло школярам та повідомляли, що у самобуді вже діє квітковий магазин. 

Міський голова Рівного каже, що рішення суду по цій будівлі  навмисно було прийнято так, щоб його не виконати. І хоча нині юристи міськвиконкому скасовують реєстрацію квартир у цьому будинку, у те, що його вдасться знести, Володимир Хомко не вірить:

Вони поки одні скасують, інші з'являться. Я не вірю в успіх цієї операції. Ми зробили все, що могли, для того, щоб цієї будівлі не було.

 

Дуже просто можна вирішити це питання. Треба просто прийняти нормальний закон. Як в усьому світі. І все. Його немає. І не буде в найближчий час. Закон про те, щоб дали дозвіл: якщо незаконне будівництво, актом оформляти  і зносити. Все. 

 

Дайте мені можливість: комісія, акт, надзвичайна комісія, з громадськістю. Незаконно - бульдозер - і  будьте здорові.

За словами Володимира Хомка, якби в Україні прийняли такий закон, то він би за місяць у Рівному зніс усі нелегальні кіоски.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень