Знеславлюють вулицю Небесної сотні у Рівному: на землі для кафе – гральні автомати

Це роблять орендарі ділянки

Анна Іванова

Йдеться про 51 кв. метр землі на вулиці Небесної сотні, 15. Цю ділянку у міста орендував Тарас Прислупський для реконструкції літнього кафе та подальшого його обслуговування без права добудови. Тепер він добровільно відмовився від ділянки на користь Марії Прислупської, яка отримала заклад  у подарунок і хоче оформити на 49 років в оренду землю під ним.

Міськрада Рівного вже й рада була б погодити оренду. Але проти цього виступила депутат із цього округу Анна Іванова:

Я особисто втомилася від цієї богадільні. Це гральні автомати біля залізничного вокзалу.

 

Це вже нема слів! Це така, вибачте, добудова несанкціонована.Там цілодобово грають автомати гральні.

 

Мене вже сусіди дістали за ці гральні автомати. Скажіть, хто їх кришує? Ментовські, прокурорські чи єфтеніївські? Тільки винесли Максимчук із ще одним прокурором гральні автомати – через годину-дві назад внесли.

Анна Іванова закликала керівника місцевої прокуратури Володимира Самардака звернути увагу на цей заклад. І висловила сподівання, що у депутатів переможе мудрість.

Її підтримав однопартієць і голова бюджетної комісії Олег Карпяк, який запропонував зняти питання з розгляду для додаткового вивчення і доручити управлінню торгівлі до наступного засідання сесії перевірити, чим насправді займається цей заклад.

35 депутатів підтримали цю пропозицію, тож рішення було прийняте.

До речі, на сайті НАЗК є декларація про доходи на ім'я Тараса Прислупського - інспектора патрульної поліції Рівненщини. Згідно з нею, він спільно з Марією Прислупською володіє квартирою у Рівному.

Чи причетні ці особи до вище названих гральних автоматів, чи просто у них повністю збігаються прізвища, імена та по-батькові з орендарями ділянок - з'ясуємо згодом.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень