Змушували ковтати запалені цигарки: поліція розслідує знущання над підлітком

В одному з смт Запорізької області

Фото ілюстративне, з мережі
Фото ілюстративне, з мережі

Інцидент відбувся в селищі Кушугум Запорізької області. Колишні однокласники Єгора запросили його до будинку. Мати розпочала пошуки, коли син не повернувся ввечері додому, а його телефон був відключений. 

В старому телефоні Єгора вона знайшла список контактів і почала обдзвонювати їх. Так і дізналась, що його бачили з одним із колишніх однокласників.

- Знайшла маму цього хлопчика, і нам сказали адресу, за якою він живе. Не знаю, що б вони з ним зробили, якби я не приїхала, – розповіла мати хлопчика 

За даними поліції, кривдників було шестеро, хоча мати потерпілого вказала на сімох. Вони били хлопця, принижували та всіляко знущалися.

- І хлопчики та дівчатка. Мені його вивели. Вигадали казку, що його знайшли…. На тілі Єгора опіки від цигарки. Його змушувати ковтати сигарети, що горять. Примушували роздягатися, на вулицю виводили та холодною водою обливали. Якісь гроші з нього вибивали.

Підлітка госпіталізували. У нього численні садна, забиття, опіки та струс мозку. Встановили особи шести кривдників, двох із них затримали. 

За статтями, що їм інкримінують, найсуворіша санкція передбачає до десяти років позбавлення волі та конфіскацію майна.

Джерело: Zmina.info

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Дума Марія

Відкрити плей-лист

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень