У школі зацькували 2-класника, мама якого не купила друковані зошити

«Значить, мама не любить, якщо не купила гарний зошит» (с)

На Сумщині школярі зацькували свого однокласника. Все через те, що мама другокласника відмовилась купувати друковані зошити для занять.

Хлопчик розповідав, що однокласники працюють у друкованих зошитах, а він нічого не робить. Про це заявила мама школяра Аліса Ковальова в фейсбук групі «Батьки SOS».

Ковальова спілкувалась з директором школи Едуардом Маринченком.

Жінка зазначила, що вчителька дискримінує дитину за майновою ознакою. Крім того, діти не змушені займатись за матеріалами, які купили батьки. Директор начебто запевнив, що такого більше не трапиться.

Однак, за словами матері, потім викладачка Наталія Білевщук стала виривати з зошитів кольорові листки та роздавати дітям, а сину жінки вона ксерила завдання та давала чорно-білу копію.

Діти сміються з сина, кажуть, що у них красиві листочки, а у сина чорно-білий, значить, мама його не любить, не купила йому гарний зошит, – розповіла Ковальова.


Вчителі, як каже мама школяра, не хочуть обговорювати з нею ситуацію.

Ковальова розповіла, що конфлікт із викладачкою Білевщук у неї виник ще минулого року.

Вчителька нібито на день святого Миколая роздала дітям подарунки «від Миколая», куплені батьками. Також вона сину жінки дала маленьку шоколадку, попри те, що йому солодкого не можна. Мама просила викладачку під час занять подарунки не роздавати.

Тоді вчителька отримала догану за ці та інші дисциплінарні проступки.

За словами Ковальової, після конфлікту з подарунками їй писали, що не варто було «виносити сміття з хати». Тому жінка понад 5 разів зверталась до директора щодо проблеми.

Я ось і думаю, невже ненависть особисто до мене сильніша в цих вчителів, аніж педагогічна етика? Адже з таких ось начебто незначних речей і народжується булінг у школі, – написала жінка.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень