Поліція склала протокол на матір учня за цькування вчителів (ФОТО)

Один з небагатьох випадків, коли у булінгу звинувачують не педагога, а учня

В Херсонське районне управління поліції надійшло подання від адміністрації школи у смт Камишани.

Педагогічний колектив просив вплинути на поведінку восьмикласника, який щодня принижує вчителів, зриває уроки та ображає інших учасників освітнього процесу, - повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на Національну поліцію Херсонської області.

Зі слів вчителів, хлопчик поводиться агресивно, як з ними, так і з усіма дітьми. Також він постійно висловлюється нецензурною лайкою стосовно всіх учасників освітнього процесу.

Родина хлопчика перебуває на обліку, як сім’я у складних життєвих обставинах. Мати учня не може дати йому ради. З її слів, хлопчик так само поводиться і вдома.

Щодо матері хлопчика складений адміністративний протокол за ст. 173-4 «Булінг (цькування) учасника освітнього процесу» КУпАП.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень