ЗМІ повідомили, як покінчив із життям Avicii

Він помер від втрати крові

Схоже на те, що популярний діджей та музичний продюсер зі Швеції Avicii (Тім Берглінг), скоїв самогубство, і зробив це за допомогою уламку скла.

Про це повідомляє видання TMZ з посиланням на власні джерела.

Так, за словами інсайдерів, музикант помер від значної втрати крові. Зазначається, що Avicii розбив пляшку і завдав собі уламком склом фатального поранення.

Одні джерела кажуть, що молодий чоловік порізав собі шию, а інші стверджують, що це було зап’ястя.

Саме видання TMZ не береться стверджувати, що інформація є правдивою, але підкреслює, що усі ці люди є добре обізнаними з обставинами смерті музиканта.

Нагадаємо, 20 квітня в Омані знайшли мертвим одного з найвідоміших діджеїв світу Avicii, якому було 28 років. 26 квітня родина музиканта зробила публічну заяву щодо його смерті, в якій натякнула на те, що Аvicii сам пішов із життя.

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень