Змагання: на околиці Рівного вирили величезну канаву, у якій бігатимуть спортсмени?

Відбудеться «Само-гонка»

У Рівному пройде черговий масштабний забіг під назвою «Само-гонка». В нашому місті він відбувається вже не вперше і цього разу стартувати планують першого жовтня. «Само-гонка» розрахована на аматорів і професійних бігунів.

Так, для охочих побігати підготували дистанцію 5 та 7 кілометрів відповідно.

Марафон учасникам також ускладнюватимуть оновлені перешкоди, розповідає організатор «Само-гонки» Андрій Тадай:

Локація зроблена таким чином, що є горбочки, де побігати. Серед мінусів: трохи далеко до озера, тому Басів Кут довелося вилучити з перешкод.  Буде більше силових перешкод для професійних спортсменів: потягати вантаж, незвичайні рукоходи, на яких потрібно буде пройтися, більше волонтерів буде цього разу, і буде більш все «жорстко» - для професіоналів.

Організатори додають, що погода не матиме значення, адже забіг проводили навіть за температури два градуси вище нуля. 

Охочі брати участь в гонці мають заплатити 200 гривень за реєстрацію. Зареєструватися та оплатити участь можна попередньо в Інтернеті, або вже на місці, проте тоді це коштуватиме 250 гривень.  Змагатися в забігу можна індивідуально та в команді.

Одна з перешкод. Фото опублікували в спільноті у Фейсбук під назвою "Само-гонка"

Щодо планів на майбутнє, то наступного року організатори збираються зробити ще одну «Само-гонку», дуатлон, лайтова траса та 750 метрів плавання в відкритій воді.

А через два роки в планах у Андрія Тадея організувати змагання «Iron Man» - 4 км плавання, 180 км на велосипеді і забіг розміром у половину марафонської дистанції – близько 21-го кілометра. Кажуть, що на забіг подолання дистанції даватимуть 17 годин.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень