Злодії чи жартівники? У Рівному вкрали вхідні двері до будинку

Це були вхідні двері у першому під’їзді будинку №29 на вулиці Марка Вовчка

Крадіжка дверей була скоєна в ніч з 12 на 13 грудня, тобто на свято Андрія. А колись у наших предків був звичай: на це свято парубки могли викрадати ворота з подвір’їв будинків, де живуть неодружені дівчата.

Чи був це жарт, чи крадіжка – розповідає мешканка будинку Тетяна Демченко:

Я виявила вранці, коли відводила дитину до садочка. Десь близько 8 години вийшла. Але сусіди кажуть, що вже о 7 годині дверей не було. Ми викликали поліцію. Поліція прийняла заяву. Сказала, що якщо щось буде відомо, то вона повідомить. На цей час ніякої інформації більше немає. Я не думаю, що це може бути пов’язано зі святом. Бо двері тяжко зняти. Це, скоріше, робота чоловіка, і не одного.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень