Жителя Сарн засудили за систематичні крадіжки

Сарненською прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у розгляді судом обвинувального акта стосовно 17-річного жителя м.Сарни за фактами вчинення ним низки грабежів та розбоїв. 

Доведено 4 епізоди злочинної діяльності неповнолітнього. Останній нападав на своїх жертв зненацька, застосовуючи насильство, відбирав сумки, мобільні телефони та гроші. Серед жертв зловмисника – 10-річний хлопчик, у якого той, скориставшись безпорадністю малого, відібрав мобільний телефон.

Зазначимо, що гроші від награбованого майна зловмисник витрачав на власні кишенькові потреби.

Останній злочин хлопець вчинив, вже перебуваючи у статусі підозрюваного у кримінальному провадженні, із застосуванням до нього запобіжного заходу – домашнього арешту.

Завдяки беззаперечним доказам, вину 17-річного хлопця у вчиненні ним інкримінованих злочинів доведено в повному обсязі.

Тому Сарненський районний суд своїм вироком засудив неповнолітнього до покарання у виді позбавлення волі строком на 4 роки. Засудженого буде взято під варту після набрання вироком суду законної сили.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень