Злиття трьох університетів в один і 5 млн доларів: Що буде з галуззю вищої освіти у Рівному? (ФОТО)

Поки конкретики мало, але є амбітні плани

Заступник міністра освіти Михайло Винницький

У Рівному з робочим візитом побував заступник міністра освіти Михайло Винницький. Інформація про приїзд посадовця тривалий час була в інфопросторі, однак журналістам Радіо Трек її не підтвердили ні у Рівненській військадміністарції, ні в обласному Департаменті освіти.

Містом давно ходять чутки, що Національний університет водного господарства і РДГУ планують об’єднати, і, схоже, Винницький прибув саме з цією метою.

Він ініціював створення у Рівному університету, який стане регіональним науково-дослідним багатогалузевим центром. Заклад, в який МОН готове спрямувати 5 млн доларів, матиме технічну, гуманітарну та медичну складові.

 

Тож під реорганізацію може потрапити і Луганський медуніверситет, який релокували у Рівне після початку повномасштабної війни.

Попередньо, розробити проєкт планують до кінця року. Чи підтримує таке злиття колектив навчальних закладів – питання відкрите. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень