ON-LINE

Зірки американського Бродвею вперше виступлять у Рівному

п'ятниця, 26 жовтня 2018
Вони виконають хіти, створені батьком бродвейських мюзиклів Леонардом Бернстайном, коріння якого - з Рівного

Джазовий клуб «ДжЕм» з гордістю презентує увазі меломанів подію світового ґатунку, що присвячена

святкуванню 100-річчя видатного американського композитора Леонарда Бернстайна.

Проект «American Voices» («Американські голоси») представить програму, що складається з композицій Бернстайна на Бродвеї. Зірки з Бродвею виконають хіти всесвітньо відомих мюзиклів “West Side Story” («Вестсайдівська історія»), “On The Town” («У місті»), “Candide” («Кандид») та “Wonderful Town” («Чудове місто»). Крім того, програму доповнить музика сучасників Бернстайна, таких як Стівен Сондхайм, та композиторів, які вплинули на творчість Леонарда - Джорджа Гершвіна та Еубі Блейка.

Відбудеться концерт

у вівторок, 20 листопада, о 19:00 в Рівненському облмуздрамтеатрі.

Квитки можна придбати:

- замовивши їх за телефонами (097)785-87-41, (067)363-34-18;

 

- у касі драмтеатру з 14:00 по 19:00;

 

- через інтернет на головній Касі країни https://kasa.in.ua/bernstajn-na-brodvei

 

ЗНАЙОМТЕСЯ! ГОСТІ З БРОДВЕЮ:

Маккензі Томас (Mackenzie Thomas), сопрано виконує партію в шоу "MYSTÈRE " цирку Du Soleil’ в Лас-Вегасі. В її портфоліо – роль ведучої акробатичної співачки в шоу “ZARKANA”. На додаток до своєї роботи з цирком, Маккензі - зірка Бродвейських і Північноамериканських гастрольних турів мюзиклу “MAMMA MIA!”

https://www.youtube.com/watch?v=UfTL2I8_TGE                       

https://www.youtube.com/watch?v=69CRVItd2WE

Курт Оллман (Kurt Ollman), баритон – оперний співак, що виступав на сценах Відня, Риму, Санта Фе, Вашингтону, Лос-Анджелеса та Нью-Йоркської Опери. Серед його численних записів – «Ромео і Джульєтта» з Плачідо Домінго, мюзікли «Вестсайдська Історія» та "Candide" Леонарда Бернстайна та інші. 

https://www.youtube.com/watch?v=-w_7oM3Ohs4

Джон Фергюсон (John Ferguson), фортепіано. Манера гри на фортепіано Джона Фергюсона характеризується музичними критиками світу як "динамічна, з вражаючими якостями блиску, сили, інтелекту та чутливості пальців генія". Джон є засновником та виконавчим директором проекту “American Voices”. У 1998 році він реалізував серію концертів музики Джорджа Гершвіна,що об’єднувала митців з понад 40 країн світу, починаючи від Сирії та Оману до Бангладешу та Узбекистану

ПРО ЛЕОНАРДА БЕРНСТАЙНА:

Батько Бродвейських мюзиклів має коріння з Рівного, адже

саме в Рівному на вулиці Поштовій мешкали батьки відомого в усьому музичному світі геніального композитора та диригента.

Хтозна, якби батьки Самуель Іосиф та Дженні Бернстайн не емігрували перед Першою світовою війною до США з передмістя Рівного, музика до «Вестсайдської історії» не була б створена, одноіменний фільм не отримав би 10 Оскарів, Леонард не став би головним диригентом Нью-Йоркської філармонії, не диригував би багатьма провідними оркестрами світу, не ставив би опери в Віденській Філармонії і не надихав би багатьох світових музикантів глибиною і гумором своєї музики. https://www.youtube.com/watch?v=efWW1PR0Phg

Джазовий клуб «ДжЕм» висловлює щиру подяку Посольству Сполучених Штатів Америки в Україні без якого проведення події було б неможливим.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
  • Знайдено посвідчення водія

    Знайдено посвідчення водія, видане на прізвище Корецький Артем.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного