Зірка «Друзів» стане ведучим «Top Gear»

Метт Леблан буде першим ведучим не з Британії за всю історію проекту

Американський актор, зірка серіалу «Друзі» Метт Леблан стане одним з ведучих популярного у всьому світі шоу «Top Gear». За всю 39-річну історію передачі це буде її перший ведучий не з Британії.

«Як фанат автомобілів і програми «Top Gear» я задоволений і схвильований можливістю стати частиною нової сторінки історії цього культового шоу. Це захоплююче», - ці слова актора наводить BBC у своєму прес-релізі.

Торік улітку стало відомо, що британський теле- і радіоведучий Кріс Еванс також стане новим ведучим «Top Gear».

«Метт, як і я, завзятий автомобіліст, і я радий тому, що він до нас приєднується», - сказав Кріс Еванс.

Метт Леблан двічі з'являвся в передачі «Top Gear», ще коли її ведучим був Джеремі Кларксон. Він брав участь у популярній рубриці «Зірка в бюджетному автомобілі», і йому досі належить рекордний час на «колі знаменитостей»

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень