Зімітував погром: 60 тис грн викрав хлопець у сусіда в Здолбунові

Відомо, яке покарання йому загрожує

Колаж ІЛЮСТРАТИВНИЙ

У Здолбунові судитимуть 25-річного молодика, який викрав 60 тисяч гривень у сусіда. Про це поліції 3 грудня повідомив 21-річний здолбунівчанин. Він заявив, що хтось проник до його квартири та викрав гроші.

Під час слідства правоохоронці встановили, що потерпілий разом із 25-річним знайомим орендували житло у Здолбунові. Скориставшись відсутністю сусіда, старший зайшов до його кімнати та викрав гроші з тумби. Щоб приховати злочин, він зімітував проникнення — розкидав речі, відкрив вікно та двері.

Попри спроби заплутати слідство, поліцейські з’ясували обставини крадіжки та вилучили у підозрюваного частину викрадених коштів.

Зловмиснику повідомили про підозру. Він відшкодував завдані збитки та розкаявся у скоєному. Матеріали кримінального провадження скерували до суду.

За скоєне йому може загрожувати до 8 років ув'язнення.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оксана Палаєвська

Оксана Палаєвська

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень