Життя рівненських підприємців стало солодшим

Хоч на свято

Традиційно у першу неділю осені в Україні відзначають День підприємця.

Цього року цей день відсвяткували напередодні, 6 вересня. Привітати рівненських підприємців із їхнім святом вирішили волонтери громадської організації «Рівне Разом» та її голова Віктор Шакирзян.

Вони виготовили солодкі сувеніри та вручили їх підприємцям прямо на робочих місцях. Вітали підприємців впродовж дня. Символічні подарунки отримали підприємці на ринках «Дикий», Речовий, Центральний, на вул. Сагайдачного, «Андріївський», «Ювілейний» та ринок на проспекті Князя Романа.

Підприємці – це ті люди, які змінюють і розвивають економіку нашого міста та України. Вони створюють робочі місця та сплачують податки, завдяки підприємцям фінансуються соціальні програми та усі сфери життєдіяльності Рівного.

 

Підприємці – це люди, які беруть відповідальність на себе. Вони заслуговують на повагу та підтримку.

 

У цей день хочу побажати, щоб кожна започаткована вами справа була вдалою та фінансово успішною! – привітав причетних до свята голова Громадського об’єднання «Рівне Разом» Віктор Шакирзян.

Цією акцією волонтери громадської організації нагадали, що підприємці заслуговують на підтримку. Між тим, волонтери запевнили, що «Рівне Разом» буде максимально допомагати та сприяти розвитку підприємництва у Рівному.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень