Жителів Рівненщини просять не панікувати!

Через масштабні командно-штабні навчання з перевірки цивільної системи

Днями на Рівненщині розпочалися масштабні командно-штабні навчання з перевірки цивільної системи захисту. Тож мешканців області  просять зберігати спокій та не панікувати. 

Відтак, на потенційно небезпечних об’єктах пройдуть відпрацювання з ліквідації умовних надзвичайних ситуацій. Таким чином визначатиметься готовність усіх причетних служб до цієї роботи.    

«Цьогоріч приділяється велика увага цивільній системі Рівненщини. І недарма. Адже територія розміщена між двома атомками, тут є потенційно небезпечні об’єкти. А ще – велика зона заліснення та поклади торфу, що періодично потерпають від загоряння. Тож під час навчань усі служби повинні показати високу злагодженість та оперативність», - повідомив перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Юрій Приварський.

Зокрема, будуть відпрацьовані умовні аварії,  що викликані різким погіршенням погодних умов, катастрофами на потенційно-небезпечних об’єктах – ВП «РАЕС», ПАТ «Рівнеазот», ТОВ «Свиспан Лімітед».

Столичні фахівці будуть оцінювати не тільки усунення недоліків, що були допущені під час попередньої перевірки, а й надаватимуть методичну допомогу учасникам навчань.

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Знайдено гаманець

На вулиці 16 Липня знайдено жіночий гаманець темного кольору. Власницю, ймовірно, звати Айлін

Більше оголошень