Жителі Острога вишикувалися зустрічати Порошенка

Люди стоять просто вздовж вулиці

[media=72619]

Мешканці Острога уже вишикувалися на вулиці зустрічати Президента Петра Порошенка. Нагадаємо, сьогодні він братиме участь в урочистостях Національного університету «Острозька академія». Тут заплановане відкриття першої черги лабораторно-наукового корпусу, а також пам‘ятника «Острозькій біблії» - Тріумфальної в‘їздної арки. А також урочистості з нагоди 440-ої річниці з дня створення Острозької академії.

Своєю чергою журналістка Вікторія Мамотюк оприлюднила невелике відео з музикою, якою в Острозі зустрічатимуть Президента.

Відомо, що Порошенко уже в Острозі. Його супроводжує власний кортеж і охорона. А правопорядок забезпечують 7 екіпажів рівненських патрульних поліцейських. 

Також Вікторія Мамотюк виклала відео ймовірного прибуття Петра Порошенко на вертольоті.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень