Журавель став кращим лісорубом Рівненщини

Тепер він представлятиме Україну і на міжнародних змаганнях вальників лісу

На Рівненщині визначили кращого вальника лісу, який представлятиме область на Всеукраїнських змаганнях.

Черговий рік поспіль представник ДП «Соснівський лісгосп» Сергій Журавель не залишив жодних шансів суперникам в обласному конкурсі-змаганні «Лісоруб - 2016» і впевнено виборов перемогу. До речі, Сергій Журавель увійшов до складу української команди для участі у Міжнародних змаганнях, які відбудуться в Польщі.

Цьогорічні обласні змагання відбулися на базі ДП «Клесівський лісгосп». У них взяли участь представники всіх лісогосподарських підприємств області, які перемогли у відбіркових конкурсах на місцях, а також гості з Кіровоградського та Львівського обласних управлінь. 

Традиційно вальники лісу змагалися в п’яти видах вправ: валка лісу, монтаж цепу на бензопилі, розкряжування стовбура комбінованим різом та точне розкряжування, а також відокремлення (обрізання) гілок. Найбільший інтерес серед глядачів, як завжди, викликала вправа зі звалювання дерева, за точність виконання якої учасник міг отримати найбільшу кількість балів.

У підсумку, кращим в обласному конкурсі-змаганні «Лісоруб - 2016» став Сергій Журавель (Соснівський лісгосп), друге місце посів Андрій Стеблюк (ДП «Березнівський лісгосп»), третє - Сергій Сайчишин (ДП «Зарічненський лісгосп»).

Визначили також переможців і в окремих вправах. Усі отримали нагороди та подарунки від організаторів та спонсорів змагання.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень