«Жодного разу заголовок не відповідав тому, що я казав», – Арестович (ВІДЕО)

«В мене ніколи не було функції заспокійливого» (с)

Можливо, ви помітили, що останнім часом радник ОП Олексій Арестович, відомий українцям ще й як «підполковник Релаксович», почав набагато обережніше коментувати усілякі події, пов’язані з війною.

У сьогоднішньому інтерв’ю на ютуб-каналі Курбанова LIVE він розповів, у чому річ:

– Збільшилася кількість фейків. Фейків, які спеціально закидають. Тобто, ну от до мене постійно стікається інформація з різних джерел і навіть у мене, коли там людина, яка 70 днів не помилялася, військовий якийсь, який надає інформацію, він взяв і помилився цього разу. А чого? Бо його самого ввели в оману.

 

Ми перебуваємо в інтенсивній фазі інформаційної війни, інформаційно-психологічної війни. І треба вивіряти дуже обережно.

 

Тим більше, є постійна загроза заголовків. От я 8 років коментую щодня, іноді по 20 включень на день... Жодного разу заголовок не відповідав тому, що я казав. Жодного.

 

А люди часто не читають далі заголовків...

P.S. Інтерв’ю насправді дуже цікаве та пізнавальне. Радимо до перегляду

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень