ЖК «На Щасливому»: безпека на дорозі — це безпека життя (ФОТО)

Знаки та розмітки відіграють важливу роль у забезпеченні дотримання правил дорожнього руху у містах та житлових комплексах

Якісний, продуманий благоустрій житлового комплексу ЖК «На Щасливому» — важлива складова комфортного, безпечного проживання та пересування територією пішоходів, велосипедистів та автомобілістів.

У ЖК «На Щасливому» стверджують — чіткі та грамотні позначення дозволяють учасникам дорожнього руху почуватися безпечно, а також легко орієнтуватися.

Для нас в пріоритеті — безпека мешканців та гостей комплексу.

 

Безпечно повинно бути не лише у квартирі, але й на території комплексу та проїжджій частині.

 

Чіткі та грамотні позначення дозволяють учасникам дорожнього руху легко орієнтуватись, що своєю чергою значно заощаджує час, - розповів директор управляючої компанії Сергій Лебедюк.

По всій території комплексу ЖК «На Щасливому» облаштовані тротуари, безпечні пішохідні переходи, поруч з якими є лежачі поліцейські, а також велосмуги.

А також знаки 5.31. «Житлова зона».

Варто зазначити, що особлива увага приділена тротуарам, адже вони облаштовані з урахуванням потреб людей – пониженнями і тактильною плиткою, яка полегшує пересування.

- Розмітка на дорогах загального користування та парковках відповідає всім нормам та стандартам.

 

Це — важливий аспект для районів з розвиненою інфраструктурою, - підкреслив Сергій Лебедюк.

У ЖК «На Щасливому» ретельно слідкують та вчасно оновлюють дорожню розмітку, адже впевнені: безпека на дорозі — це безпека життя.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень