Жіночі знаки Зодіаку, які не приваблюють чоловіків

На те є вагомі причини, які часом непомітні на перший погляд

Є жінки, які мають далеко не модельну зовнішність, але збирають довкола себе цілі натовпи залицяльників. А є справжні красуні та розумниці, які попри все, лишаються на самоті.

Астрологи стверджують, що у всьому винна дата народження, і навіть назвали 3 знаки Зодіаку, представниці яких з певних причин не приваблюють сильну стать

 

РАК

Раки відомі своєю прихованою красою, яку розгледіти відразу досить тяжко. А, як відомо, зазвичай чоловіки не готові витрачати час на розгадування загадок.

Крім того, у характері Раків — обережність, яка відштовхує представників сильної половини. Саме тому жінки цього знака користуються далеко не найбільшою популярністю у чоловіків.

ДІВА

Жінки-Діви повільні у відносинах, хоча й дуже поступливі. Однак далеко не кожен залицяльник готовий проходити цілий квест заради того, щоб знайти ідеальну супутницю.

Чоловіки вважають Дів справжніми «фортецями», і далеко не кожен кавалер достатньо наполегливий для того, аби вести багатомісячну «осаду».

ВОДОЛІЙ

Жінки, що народилися під знаком Водолія, вважаються справжніми амазонками — вони сміливі, амбітні і готові відстоювати свою думку до останньої краплі крові.

Водолії швидко приймають рішення, тому така жінка з легкістю може запропонувати обранцеві піти до ДРАЦСу після кількох тижнів знайомства. І, звісно ж, чоловікові не сподобається така сувора командирка.

Джерело: Ukr.Media

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень