Жінкам порадили не мріяти про шлюб з айтівцем. Три вагомих причини

Це може виявитися справді непростим випробуванням

Чимало дівчат мріють вийти заміж за співробітника IT-компанії. Але на практиці такий шлюб може бути непростим, пояснюють HR-спецалісти.

Чимало фахівців ІТ часто працюють з дому, довго сидять за комп'ютером, а більшість звикли робити це ночами.

Високий заробіток таких фахівців є недостатньо вагомим аргументом для шлюбу, оскільки людина цієї професії не завжди здатна правильно розподіляти фінанси. Крім того, не виключено, що значну частину коштів вони витрачатимуть на нову техніку.

Фактично такий чоловік завжди у вас перед очима, переважно у домашньому одязі. Його активність можу бути багатьом не зрозуміла, вони можуть прокидатися серед ночі аби писати код, а потім спати до обіду. Тому часто доводиться підлаштовуватись під його режим, робочі наради в онлайні та нескінченні дзвінки, - попереджають фахівці.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Олена Швидка

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень