Жінка розкопала могилу на кладовищі

Вона шукала фото свого чоловіка, яке поклала у труну

[media=51317]

На Рівненщині жінка розкопала могилу на кладовищі.

Це сталося у селі Смордва Млинівського району. 28-річна жінка поклала у труну померлого родича фотографію свого чоловіка, який, як вона повідомила, часто її лупцював. Жінку з лопатою побачили на кладовищі 13 грудня – розповідає прес-офіцер Нацполіції в Рівненській області Ольга Олійник:

– Слідчо-оперативна група, яка виїхала на місце події, застала на цвинтарі жінку за розкопуванням могили чоловікового діда, якого поховали 11 грудня. Як та пояснила правоохоронцям, вона хотіла лишень дістати фото свого чоловіка, яке поклала у труну.

Варто зауважити, що про дії дружини поліцейських повідомив її чоловік. Проти жінки порушили провадження за фактом наруги над могилою.

[media=51316]

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень