Жертвою може стати кожен! Шахраї за три години перевипустили SIM і зняли гроші з картки українця

За цей час аферисти встигли оформити на його ім'я онлайн-кредит на 10 тисяч гривень

Українець Костянтин Кукса заявив, що шахраї за три години зняли з його рахунків гроші і взяли на його ім'я кредит. Це сталося через те, що аферистам вдалося перевипустити SIM-картку жертви

Надійшла СМС від «Київстару», що виконується заміна SIM-картки, і після цього мій номер був вимкнений повністю.

 

За 3 години, поки додзвонився до оператора, щоб заблокувати SIM і свої рахунки в банках, шахраї встигли перевипустити SIM-картку, – заявив Кукса. Про це свідчить його публікація на Facebook.

За цей час аферисти встигли оформити на його ім'я онлайн-кредит на 10 тисяч гривень терміном на 14 днів і зняти з кредитної картки 12,9 тисячі гривень.

Подав заяву в поліцію, кіберполіцію, Національний банк. Наразі від них ніяких дій не вжито!

 

Прив'язуйте Ваші SIM-картки до паспорта у відділенні «Київстар», так шахраї без вашої присутності та оригіналу паспорта віддалено не зможуть перевипустити вашу SIM-картку. Будьте уважні! – резюмував Кукса.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень