![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
На це навіть виділять гроші з обласного бюджету
Майбутніх «КВНщиків» тепер шукатимуть у школах області. Шкільну «Лігу сміху Рівненщини» започаткують у новому навчальному році.
Нині над цим працюють чиновники трьох обласних управлінь: освіти, молоді та спорту, культури та туризму. Гроші на проведення шкільних фестивалів для жартівників пообіцяли знайти у бюджеті області.
Потреба у створенні Шкільної (юнацької) «Ліги сміху» з’явилась через те, що у ВУЗах немає команд, які б грали у популярні колись ігри між Клубами веселих та кмітливих (КВК).
Про проблему говорить голова громадської організації «Клуб веселих та кмітливих Рівненщини» Юрій Ліпський:
Маємо проблему. Нема кому грати у КВК, університети або не вміють зацікавити студентів, або самі студенти не хочуть цим займатись. Мабуть все-таки кадри треба готувати зі шкільної парти. Потім підготовлена дитина, яка приходить у вищий навчальний заклад, матиме якусь практику, тобто матиме якісь здобутки. Маємо досвід на Рінвенщині хороший, коли КВНщики, або наші «лігосмішники», потім ставали і операторами у Кабміні, і акторами, і журналістами, і хорошими спеціалістами у сфері ІТ. Тобто насправді оце спілкування, написання жартів та їх виконання лише допомагає у майбутньому. Особливо у спілкуванні.
Поки обласні чиновники не знають, як відбуватиметься організація Шкільної (юнацької) ліги сміху.
Втім, ініціатор її створення Юрій Ліпський переконаний, що «Ліга сміху Рівненщини» знайде у школах, училищах та технікумах області талановиті команди.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК