Жахлива закономірність: рівнянин зробив аналіз обстрілів Авдіївки (ІНФОГРАФІКА)

І каже, що вони нагадують те, що було два роки тому біля Дебальцевого

Розповідає далі інформаційний аналітик, депутат міськради Рівного Назарій Поліщук:

Терористи наростили інтенсивність обстрілів більш, ніж удесятеро, в порівнянні з першими днями року. За останні три дні випущено вздовж лінії фронту близько 4400 снарядів, які відносяться до важкого озброєння. Це і артилерійські обстріли снарядами калібру 152 мм, мінометні обстріли калібру 82 мм, 120 мм і обстріли з танків. І за останні три дні з’явилися обстріли з реактивних систем залпового вогню. Лише по Авдіївці було випущено 326 таких пострілів, а всього по лінії фронту - 346.

Всього на Авдіївку, за словами Назарія Поліщука, припало 64% всіх важких обстрілів. А з систем залпового вогню «Град» - 94%. Це нагадує обстріли Дебальцевого два роки тому. Але, каже депутат, Авдіївка у кращому становищі, оскільки, на відміну від Дебальцевого, не перебуває у кільці терористів.

На думку Назарія Поліщука, такі дані можуть свідчити про те, що терористи хочуть щось виторгувати собі, або мають чіткий намір знищити промислову зону Авдіївки і розірвати її економічні зв’язки з неокупованою частиною України. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень