ON-LINE

Землі, понівечені після видобутку бурштину, будуть відновлювати

четвер, 03 березня 2016
Рівненська облрада на черговій сесії має намір затвердити обласну програму

Обласна рада на черговій сесії затверджуватиме «Регіональну програму розвитку земельних відносин на 2016-2020 роки», яка діє в області з 2006 року. Серед іншого, ця програма передбачає рекультивацію земель, в першу чергу, в північних районах Рівненщини, що здійснюватиметься за співфінансування держави, обласного та місцевих бюджетів. За цією програмою вже було рекультивовано 53 гектара, а впродовж 2013-2014 років під час інвентаризації було виявлено пошкодження на понад 60 гектарах, говорить виконуючий обов`язки начальника Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Сергій Дубич:

 

 

- Ми зробили інвентаризацію 480-ти гектарів в минулому і в 2013 році. Виявили порушених земель тільки 63 гектарів. Дані земельні ділянки не були рекультивовані, і лише в цьому році, от яки ми приймемо регіональну програму, будемо ініціювати питання  щодо розроблення цього проекту рекультивації і проведення робіт, але це стосується лише земель сільськогосподарського призначення.

 

Пілотним проектом цього року мають стати землі Людинської сільської ради на Дубровиччині. Орієнтовно 6 гектарів земель цієї території планують включити в схему рекультивації. Держгеокадастр на виконання програми цьогоріч просив понад 800 мільйонів гривень, втім, управління фінансів зменшило обсяг фінансування до семиста мільйонів.

Між тим, на проведення робіт з рекультивації вже попередньо зголосилося ДП «Укрбурштин». Але про виконавця робіт говорити ще рано, адже його обиратимуть після затвердження програми обласною радою.

 

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Бульда

    В районі вулиці Макарова 56, у дворі будинку, було втрачено чорний шкіряний гаманець з...
  • Загублено посвідчення мами загиблого в АТО

    Напередодні у Рівному у тролейбусі №1 загублено посвідчення мами загиблого в АТО на ім'я...
  • У Рівному втрачено документи на прізвище Муляр

    В районі вулиці Княгині Ольги було втрачено посвідчення водія на прізвище...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного