ON-LINE

Зеленський заявив, що Крим і Донбас – це Україна. Путін із цим погодився (ФОТО/ВІДЕО)

вівторок, 10 грудня 2019
«В цілому» (с)

Володимир Зеленський під час брифінгу після засідання нормандської четвірки заявив, що Крим та Донбас – це невіддільні частини України. Володимир Путін, резюмуючи виступ, погодився з цією тезою.

Першим виступили лідери Франції та Німеччини – Емануель Макрон та Ангела Меркель.

Далі слово взяв Володимир Зеленський, який наголосив на кількох «червоних лініях», які Україна ніколи не переступить: неможливість федералізації, неможливість компромісів через поступки в межах територій.

«Хочу окреслити ряд принципів, які я ніколи не порушу як президент України, і з якими ніколи не погодиться, звісно, український народ.Перше – це неможливість федералізації. Україна – унітарна держава, це незмінна стаття її Конституції та непорушний принцип існування держави.Друге – неможливість будь-кого вчиняти будь-який вплив на вектор руху та розвитку України, яка є незалежною, самостійною, демократичною державою, вектор розвитку якої обиратиме виключно її народ.Третє – неможливість компромісів з врегулювання ситуації на Сході України через поступки територіями в межах міжнародно визначених кордонів. Для кожного українця і Донбас і Крим – це Україна.Сьогодні від усього українського народу я зауважив, що українці мають заслужене право не вірити словам та обіцянкам. Ми маємо чітке розуміння, що лише конкретні дії будуть підтвердженням готовності усіх до забезпечення миру. Ми зі свого боку готові до виконання домовленостей, але це дорога з двостороннім рухом».

Натисніть плей для перегляду короткого відео

Після Зеленського слово взяв Володимир Путін, який розпочав спіч із фрази: «Я, в цілому, приєднуюсь до того, що тільки що сказали колеги».

Відповідаючи на запитання журналістів, Путін, серед іншого, заявив про «потепління» в стосунках з Україною.

«Чи є якесь потепління? Я думаю, що так. Дивіться, уже відбувся обмін утримуваними.

 

Ми досягли розведення сил у трьох точках. Ми зустрілися зараз у «нормандському форматі» і обговорили дуже важливе широке коло питань і щодо багатьох з них ми досягли прогресу.

 

Тому все це разом дає нам підстави думати, що процес розвивається у правильному напрямку», – заявив він.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено пакет

    2 серпня, в неділю, в районі краєзнавчого музею згубили пакет з грошима. Велике прохання...
  • Загублено документи

    Загублено техпаспорт на прізвище Іванова Руслана та посвідчення водія на Присяжнюк...
  • Зникла кішка

    В районі Тинного по вулиці Карпенко-Карого загубилася кішка Британка сіро-голубого...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного