Зеленський розказав, про що шкодує після засідання РНБО

Висловив жаль, що засідання проходять щоп'ятниці

Президент Володимир Зеленський висловив жаль, що засідання Ради нацбезпеки й оборони України проходять лише п'ятницями.

Про це Радіо Трек повідомляє з посиланням на Instagram глави держави.

Після кожного п’ятничного засідання РНБО я шкодую тільки про одне – що в нас не сім п’ятниць на тиждень, - написав Зеленський.

Нагадаємо, понад 100 працівників Держмитслужби, серед яких 17 – керівники митниць та митних постів, були відсторонені від виконання своїх посадових обов’язків після п'ятничного засідання РНБО на підставі листа Управління внутрішньої безпеки Державної митної служби України.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Теги: РНБО
Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень