Зеленський пообіцяв подвоїти карантинні виплати (ВІДЕО)

Розмір допомоги має визначити місцева влада, а центральна – додасть ще 100% суми, яку запропонують і виплатять на місцях

Президент України Володимир Зеленський запропонував місцевим владам запровадити фінансові виплати під час карантину на території власних громад. За його словами, центральна влада подвоїть суму цієї допомоги.

Про це глава держави заявив у своєму відеозверненні, повідомляє Радіо ТРЕК.

Зеленський нагадав, що уряд запровадив фінансову допомогу українцям, які постраждали від локдауну в січні. Однак про різні форми підтримки мають подумати і місцеві влади, запроваджуючи локдаун на місцях.

Зокрема, президент пропонує їм розробити заходи для підтримки людей і бізнесу, які постраждають через обмеження «червоної» зони.

Президент каже, що буде очікувати від місцевих влад відповідних пропозицій, щоб уже цього тижня розглянути і затвердити їх на Конгресі місцевих та регіональних влад.

Додатково до запропонованих коштом місцевих бюджетів розмірів допомоги громадянам та бізнесу, які постраждали через локдаун, центральна влада додасть 100%, збільшивши в такий спосіб суми підтримки людей і бізнесу вдвічі, — заявив Зеленський.

Нагадаємо, дещо раніше повідомлялося, що в Україні можуть знову розгорнути програму підтримки підприємців. Тоді йшлося про виплату 8 тисяч гривень, зокрема ФОПам, як це було у листопаді торік. 

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Загублено AirPods

Сьогодні зранку біля Готелю Мир було загублено AirPods Pro у рожевому чохлі. Прохання повернути за винагороду.  

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Більше оголошень