Змінився порядок надання допомоги по частковому безробіттю

Участь у програмі тепер беруть ще більше підприємців

Новий порядок надання допомоги по частковому безробіттю уряд затвердив 3 лютого. Цього ж дня Кабмін розширив і коло підприємств, які є учасниками державної програми.

Програма направлена на підтримку як бізнесу, так і громадян. Урядове рішення збільшує кількість підприємств і працівників, які зможуть отримати державні виплати.

Крім того, передбачається скорочення переліку необхідних для отримання допомоги документів та спрощення самої процедури.

Ця допомога дозволить людям зберегти роботу, а бізнесу – почуватися більш впевнено у майбутньому й відновитися після вимушеного простою, – прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Відтепер програмою по частковому безробіттю можуть скористатися усі підприємства виробничої сфери за наявності однієї з трьох підстав:

зупинка виробництва триває не менше 3 місяців і не перевищує 6 місяців, охоплює не менше як 20% чисельності працівників, у яких скорочення робочого часу становить 30% і більше;

⇒ зупинка виробництва є вимушеною;

⇒ зупинка виробництва відбувається через карантинні обмеження, встановлені Кабінетом Міністрів України.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень