Зеленський зробив нову заяву про країну агресора: це тероризм (ВІДЕО)

«Ніхто не пробачить і ніхто не забуде»

Володимир Зеленський

Президент Володимир Зеленський опублікував нове звернення до українців. Він заявив, що після удару ракет по майдану Свободи у Харкові – Росія – держава-терорист.

- Харків. Удар крилатої ракети в найбільшу площу Європи. Площу Свободи. Десятки жертв. Ось така ціна свободи. Ось такий ранок народу України.

 

Ця атака – терор проти міста, терор проти Харкова, терор проти України. Внаслідок атаки близько 20 людей отримали травми, - сказав Зеленський у ранковому відеозверненні. 

Він повідомив, що атака відбулася з Бєлгорода — російського міста, розташованого за 40 км від російсько-українського кордону та за 70 км від Харкова.

Український Харків та російський Бєлгород завжди були близькими містами. У багатьох сенсах. Навіть кордон між ними був умовний, тільки на мапах. Але точна не в душі.

 

Тепер все змінилося. Після крилатої ракети, якою ударили по Харкову з Бєлгорода. Ракета, яка поцілила у площу свободи - обличчя нашого Харкова", - заявив президент.

Глава держави наголосив, що це не тільки воєнний злочин, а й терористичний акт. Росію і Путіна неодмінно чекає трибунал. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень