Зеленський: «Фінальна стадія війни найкривавіша, повертатися з-за кордону не варто»

Принаймні сам президент поки не кликатиме українців додому

Війна в Україні триває і фінальна її стадія може бути найскладнішою і найкривавішою. Про це повідомив президент Володимир Зеленський під час спілкування з українськими студентами.

- Фінальна стадія найскладніша, найкривавіша, вона є. Ми не можемо відмежуватися і сказати: «Все, війна закінчилась». Я вам скажу відверто, що в Києві після деокупації Київської області є таке відчуття, що все, ніякої війни немає. До того моменту, коли не летять ракети, - пояснив Зеленський.

Наразі деокуповані частини країни відновлюються, країна оживає і люди це бачать, наголосив Зеленський. Однак є ризики, каже президент:

- Я не можу сьогодні кричати «повертайтесь додому» всім, хто за кордоном, тому що війна не закінчилась. Це поки що вибір кожної людини, - підкреслив Зеленський.

Разом з тим, він запевнив, що після завершення війни Україна приділятиме велику увагу питанню безпеки.

- Країну, а особливо інфраструктуру щодо безпеки ми будемо будувати на рівні Ізраїлю та інших провідних країн. Де люди зрозуміли, що поруч з ними хтось такий живе, від кого може бути лихо в будь-який момент, - сказав Зеленський.

Він також анонсував, що після перемоги України у війні «буде справедливий підхід до заробітних плат будь-якої професії».

Джерело: УП

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень