Техогляд авто в Рівному проводять по-новому

Хоча спеціальних зчитувачів інформації зі спеціальних позначок ще немає

Нова процедура проходження обов'язкового технічного контролю запрацювала з 1 травня.

Вона передбачає перевірку гальмівної системи та керма, фар, коліс та інших елементів авто, що впливають на безпеку дорожнього руху.

Щоправда, не усі автовласники повинні проходити техогляд, пояснила речниця сервісного центру МВС Ярослава Княжинська:

- Обов'язковому технічному контролю підлягають транспортні засоби, легкові автомобілі, що використовуються для перевезення пасажирів або вантажів із метою отримання прибутку; вантажні автомобілі та причепи до них; автобуси та спеціалізовані транспортні засоби, що перевозять небезпечні вантажі; таксі. Нововведення зменшить ризик фальсифікації протоколів.

 

Після проходження техогляду автовласнику до паперового бланка додають позначку радіочастотної ідентифікації, яку наклеювати на лобове скло має сам автовласник. Незабаром інформацію з неї патрульні будуть зчитувати з відстані.

Нагадаємо, зміни в порядку проведення обов'язкового технічного контролю затверджені Постановою Кабміну № 46, що була опублікована 7 лютого поточного року.

Якщо власник транспортного засобу отримав бланк протоколу техогляду старого зразка, то він зможе користуватися документом до моменту закінчення строку його дії.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень