Збірна України з волейболу покращила позиції, але не змогли дотиснути суперника

До зустрічі зі Словенією чоловіча команда демонструвала високі результати, яких країна не мала останні 15 років

Збірна України з волейболу зіграла перший в історії чвертьфінальний матч на чемпіонаті світу. Українці поступилися господарям турніру – команді Словенії.

Україна розпочала матч проти Словенії з перемоги – 25:18. І була близькою до перемоги й у другому сеті - команди обмінювалися виходами уперед, і дійшли до рахунку 24:24.

Однак наступні два очки набрала Словенія, зрівнявши рахунок за сетами. Третій сет також закінчився на користь Словенії – 25:19.

Синьо-жовті упродовж четвертої партії намагалися перевести гру до п'ятого сету.

Однак Словенія не віддала гру українцям і здобула перемогу у матчі.

Нагадаємо, перемога над Нідерландами (3:0) в 1/8 фіналу чемпіонату світу дозволила чоловічій збірній українській команді покращити позиції у рейтингу кращих волейбольних команд планети.

Тепер наша команда посідає 15-те місце. Це найкращий результат в історії національної збірної.