Збирачів ягід «виловлюють» у лісах Рівненщини. Штрафують на... 51 грн (ФОТО)

Екоінспекція перевіряє наявність документів у тих, хто збирає чорницю на продаж

За несанкціонований збір чорниці почали штрафувати мешканців Рівненщини. Лише за два дні фахівці екоінспекції Поліського округу виявили та притягли до відповідальності десятьох осіб, які збирали чорниці без відповідних дозволів.

В інспекції зауважили, що дозволи видають у лісництвах.

 

Більше нічого не повідомили, бо «все написали у фейсбуці».

Збір ягід та грибів без документа - порушення статті 70 КУпАП - 

Самовільне сінокосіння і пасіння худоби в лісах і на землях державного лісового фонду, не вкритих лісом, самовільне збирання дикорослих плодів, горіхів, грибів, ягід і т. ін. на ділянках, де це заборонено або допускається тільки за лісовими квитками, -

тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Тобто збір чорниці без квитка та у забороненій зоні тягне за собою накладання штрафу - від 17 до 51 грн.

До слова, купити літр чорниці на ринку у Рівному можна у середньому за 65 грн.

Нагадаємо, нещодавно у ЗМІ повідомляли про конфлікти між збирачами ягід на кордоні з Житомирщиною. А кількома днями пізніше у соцмережах показували, як на збір ягід їздять цілими компаніями на тракторах.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень