Війна за чорниці на кордоні Рівненщини: люди облаштовують блокпости. Ввели поліцію (ВІДЕО)

«Гості, як навала», - скаржаться місцеві

Ліворуч на фото - юний збирач чорниць, праворуч - побитий житель с. Липники, що на Житомирщині. Часом конфлікти між місцевими та приїжджими доходять до бійки
Ліворуч на фото - юний збирач чорниць, праворуч - побитий житель с. Липники, що на Житомирщині. Часом конфлікти між місцевими та приїжджими доходять до бійки

Жителі села Липники, що на Житомирщині, перекривають дорогу до лісу, аби туди не змогли потрапити мешканці Рівненщини. Останні приїжджають цілими бригадами – за чорницями.

І, як кажуть місцеві, псують ягідники, та й визбирують усе, що знаходять. А це – чи не єдиний шанс місцевих заробити грошей влітку, повідомляє ТСН.

Саме через це людям щоранку доводиться блокувати дорогу до лісу і не пропускати «чужі» авто. Часом у машинах приїжджають цілі родини - від старого до малого. А буває й таке, що бригада налічує до сотні осіб, пояснюють місцеві.

Рівненські «заробітчани» при цьому кажуть, що це все дурниці. Мовляв, нічого вони не пошкоджують, а після гребінки чорниця росте навіть краще.

Доходить до бійок.

Тож, аби хоч якось врегулювати ситуацію, на місці події постійно чергує поліція.

Заборонити проїзд вони не можуть, а от оштрафувати водія за порушення правил перевезення людей - можуть. Так само як і стежити за тим, щоб словесні конфлікти не переходили до рукоприкладства. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень