Зберігав у лотках і пакетах: На Рівненщині у чоловіка знайшли майже 20 кг бурштину (ФОТО)

Каміння вилучили

Напередодні під час обшуків у 38-річного жителя Дубровиці на Рівненщині правоохоронці знайшли бурштин.

Оброблене та необроблене «сонячне» каміння вагою майже 20 кілограмів чоловік зберігав у лотках, пакетах та мішках. Будь-яких документів про законність походження бурштину житель Дубровиці не надав, повідомили у відділі комунікації поліції Рівненщини.

Нині поліцейські встановлюють походження бурштину. Каміння вилучили та направили на гемологічну експертизу за результатами якої прийматимуть рішення щодо повідомлення чоловікові про підозру.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень