Збережи ялинку – збережеш життя

Студенти "Дубенського медичного коледжу" своїми руками робили ялинки з підручних матеріалів

У вищому комунальному навчальному закладі «Дубенський медичний коледж» Рівненської обласної ради пройшла екологічна акція «Збережи ялинку – збережеш життя», яку організували вихованці екологічного гуртка.

Метою акції стала проблема збереження лісів від браконьєрського вирубування хвойних перед новорічними святами, а також можливостей вторинного використання відходів.

Студентами проведено екологічний екскурс, під час якого вони дізналися про цінність хвойних лісів для людини та довкілля. Найбільш захоплюючим виявилося виготовлення студентами власноруч новорічних ялинок з підручного матеріалу (папір, нитки, природні матеріали). Кожен учасник акції міг проявити свої здібності і фантазію. Жодна виготовлена ялинка не залишилася поза увагою і всі вони склали чудову новорічну виставку-продаж. Задоволені результатами своїх робіт, студенти переконалися, що зовсім не обов’язково рубати живу ялинку, аби створити в домі святковий настрій, - розповіли у вищому комунальному навчальному закладі «Дубенський медичний коледж».

Також у рамках екологічної акції вихованцями гуртка були розроблені буклети, за допомогою яких учасники акції інформували населення про цілющі властивості хвойних та необхідність їх збереження.

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Знайдено гаманець

На вулиці 16 Липня знайдено жіночий гаманець темного кольору. Власницю, ймовірно, звати Айлін

Більше оголошень