Завтра у Рівному відбудеться особливий концерт

Талановиті люди з обмеженими можливостями представлять свою творчість у приміщенні «Інваспорту»

Свою майстерність рівняни з особливими потребами презентують під час регіонального етапу Всеукраїнського фестивалю «Барви життя».

У мистецькому дійстві візьмуть участь представники обласної організації Українського товариства сліпих, клубу учбово-виробничого підприємства УТОС, клубу «Крок» центру інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату.

Окрім місцевих, на фестиваль завітають учасники із Острога, Клеваня (Рівненський район), Вараша та Дубно.

Сильні духом змагатимуться у вокальному та хореографічному жанрах, театральному, образотворчому та декоративно-прикладному мистецтві, інструментальному виконанні, авторській поезії. Вихованці гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва покажуть свою творчість на виставці робіт.

Кращі колективи візьмуть участь у заключному гала-концерті Всеукраїнського фестивалю «Барви життя», що відбудеться у грудні у Києві.  

Дійсво розпочнеться о 12 годині у приміщенні Рівненського обласного центру інвалідного спорту «Інваспорт» (вул. Поштова, 5).

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень