На Рівненщині змагалися афганці та учасники АТО

В "Інваспорті" відбулася ІІІ обласна Спартакіада серед учасників бойових дій та їх родин

Настільний теніс, кульова стрільба, гирьовий спорт, шашки та перетягування канату - у таких видах спорту змагалися на Рівненщині 55 учасників бойових дій та членів їх сімей.

Аби взяти участь у ІІІ обласній Спартакіаді серед учасників бойових дій та їх родин, спортсмени з’їхалися до обласного центру із Здолбунівського, Березнівського, Сарненського, Гощанського, Рокитнівського, Зарічненського, Демидівського районів та міста Дубно. Рівне представили учасники з обласної та міської організацій Української спілки ветеранів Афганістану та обласної організації учасників АТО.

В регіональному центрі «Інваспорт» спортсмени змагалися в особистому та командному заліках.

Так, в результаті підведення підсумків в командному заліку переможцем ІІІ обласної Спартакіади стала команда міста Дубно, набравши  максимальну кількість очок. Друге місце посіла команда обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану, третє - міська організація УСВА.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень