Завтра у Рівному знову може бути потоп

Не встигло Рівне оговтатися після вівторкового потопу, як його знову може затопити

Адже на завтра знову попереджають про грозові дощі, шквали та зливи.

Про це поінформував заступник міського голови Рівного Олексій Хмилецький . Він також розповів про результати боротьби зі вчорашньою стихією, коли частина міста була майже по коліна у воді:

Вчорашню зливу ніби більш-менш пережили. Начебто такого, як у Луцьку, Сумах й інших містах, не було ексцесів. Помагали МНСники і наші працювали. І сьогодні зачищаємо те, що не було зачищено вчора.

 

Завтра знов передбачаються такі шквали і дощі сильні.  Грозове попередження маємо. Уже комунальні служби попереджені для ліквідації наслідків.

Нагадаємо, що рятувальники закликають під час грози, сильних поривів вітру не ставати поблизу високих дерев, ліній електропередач, рекламних щитів на вулиці, оскільки вони можуть бути повалені поривами вітру. А вдома просять зачиняти вікна. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Теги: потоп
Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень