Завтра у кіноцентрі «Ера» останні сеанси

Від понеділка – сеансів не передбачено

Кілька тижнів тому рівнян сколихнула звістка про закриття кіноцентру «Ера» у Рівному. Згодом стало відомо, що кіноцентр просто переїжджає, втім нової адреси поки не відомо, адже власники ще підшуковують відповідне місце.

Натомість сьогодні у Фейсбуці рівнянин поширив допис про те, що ці вихідні - останній шанс сходити в кіно саме у кіноцентр «Ера». Останні сеанси тут покажуть 13 травня.

До слова, на сайті міської ради зареєстровано петицію, де рівняни просять залишити «MULTIPLEX» у Рівному. Станом на сьогодні петиція назбирала 193 голоси з 300 необхідних для її розгляду.

 Що саме з’явиться на місці кінотеатру – поки невідомо.

 Деякі найяскравіші коментарі у мережі з приводу закриття кіноцентру.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень