Завтра поліцію Рівненщини підсилять спецпризначенці

Вони отримають сучасну зброю і будуть допомагати протидіяти незаконному видобутку бурштину

Напередодні вихідних сімнадцятеро бійців спецпідрозділу «Корпусу оперативно-раптової дії» (КОРД) з Рівного отримали сертифікати про закінчення курсу підготовки та ще й новий авто «Volkswagen Transporter».

Уже цього понеділка після двох місяців виснажливих тренувань вони повернуться на Рівненщину та підсилять лави поліції. 

Для спецназу Рівненської області керівництво Нацполіції виділило автомобіль «Volkswagen Transporter». Ми будемо готувати наступну групу кандидатів у наш рівненський КОРД. До того ж, маємо можливість отримати нову сучасну зброю. Перемовини тривають, вони позитивно сприймаються керівництвом Національної поліції. Ми отримаємо таку зброю одні з перших. 

Підготовлена група КОРДу Рівненщини — одна із найперших в Україні. У нас більше ста чоловік пішли на старт, а фінішували майже два десятки. Це підрозділ для миттєвих, коротких спецоперацій: приїхали, затримали, евакуювали. Це основне їхнє завдання. А поточні — вони будуть виконувати щодня, у тому числі у протидії незаконному видобутку бурштину, - наголосив головний поліцейський області Сергій Князєв.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень