Завтра поліцію Рівненщини підсилять спецпризначенці

Вони отримають сучасну зброю і будуть допомагати протидіяти незаконному видобутку бурштину

Напередодні вихідних сімнадцятеро бійців спецпідрозділу «Корпусу оперативно-раптової дії» (КОРД) з Рівного отримали сертифікати про закінчення курсу підготовки та ще й новий авто «Volkswagen Transporter».

Уже цього понеділка після двох місяців виснажливих тренувань вони повернуться на Рівненщину та підсилять лави поліції. 

Для спецназу Рівненської області керівництво Нацполіції виділило автомобіль «Volkswagen Transporter». Ми будемо готувати наступну групу кандидатів у наш рівненський КОРД. До того ж, маємо можливість отримати нову сучасну зброю. Перемовини тривають, вони позитивно сприймаються керівництвом Національної поліції. Ми отримаємо таку зброю одні з перших. 

Підготовлена група КОРДу Рівненщини — одна із найперших в Україні. У нас більше ста чоловік пішли на старт, а фінішували майже два десятки. Це підрозділ для миттєвих, коротких спецоперацій: приїхали, затримали, евакуювали. Це основне їхнє завдання. А поточні — вони будуть виконувати щодня, у тому числі у протидії незаконному видобутку бурштину, - наголосив головний поліцейський області Сергій Князєв.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень