Завершення опалювального сезону у Рівному відклали

На один день

Підприємство «Рівнетеплоенерго» через прогнози синоптиків виступило з ініціативою продовжити опалювальний сезон ще на один день.

За даними гідрометцентру завтра вранці буде дуже низька температура повітря. Для того, щоб не було холодно у дошкільних навчальних закладах та установах, де знаходяться діти, «Рівнетеплоенерго» ініціювало відкласти завершення опалювального сезону, інформує прес-служба Рівнеради.

Міська влада, підтримала ініціативу і сьогодні видадуть відповідне розпорядження. Опалення відключать 16 квітня пообіді.

Нагадаємо, торік теплопостачання припинили 6 квітня. А вже за два тижні рівняни переймалися, чи не увімкнуть тепло знову - через похолодання.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень